Стенди для ДНЗ

Сортування:
orderby
Кількість:
Знаки дорожнього руху для дітей №376
Знаки дорожнього руху для дитячого садка
"Правила класу" стенд №865
Пластиковий стенд для НУШ 50х50 см
Стенд "Правила групи" №1162
Правила для дітей в днз стенд 50х50 см
Стенд Права дитини №276
Витяги з Конвенції ООН про права дітей. Розмір 65х50 см
"Правила дружби" стенд №445
Стенд з правилами дружби для дітей
Екологічні знаки таблички №375
Таблички знаки з екології для дитячого садка
Стенд Правила дорожнього руху №235
Правила дорожнього руху зі знаками 70х50 см
Знаки з екології №142 (на пластике)
Екологічні знаки таблички пластикові.
"Коло вибору" стенд №700
Коло вибору пластиковий стенд для НУШ
Таблички для рослин №110
Таблички для рослин для городу, для саду на металевій ніжці
Стенд Права дитини №443
Стенд про права дітей із ромашками "Я дитина, я маю право". Розмір 70х54 см
Оформлення стіни "Весна" №859
Пластикова основа для оформлення стіни
Розпродаж
Таблички для ігрових зон №481
Таблички для рольових зон в дитячому саду
"Магазин" табличка №43
Табличка для ігрової зони 36х20 см
Куточок пожежної безпеки №236
Стенд з пожежної безпеки для дітей 70х50 см
Розпродаж
Стенд "Моє тіло" №1126
Стенд Будова тіла людини для дітей. Розмір 55х50 см
Емблема дитячого садка №488
Виготовлення емблем для дитячого садка, текст можна замінити!
 Стенд для родителей в детском саду с радугой фигурный
Стенд для батьків в ЗДО

Стенди для ДНЗ, представлені на нашому сайті - це велика група товарів різного призначення. Серед них можна виділити інформаційні стенди, стенди-прикраси, виставки та стенди-посібники.

Інформаційні стенди для дитячого садка включають стенди для батьків з кишеньками, стенди з охорони праці та стенди з пожежної безпеки, стенди для медичного кабінета - усі ті стенди, на меті яких - донести певну інформацію дорослим. До цієї ж групи стендів можна  віднести і стенди для методичного кабінета.

 уголки дежурных для детского сада в форме яблока
Куточки чергових

Стенди-посібники, на відміну від інформаційних стендів, призначені вже для дітей. Їх мета - допомогти дітям освоїти певні знання (стенди з безпеки для дітей: безпека на дорозі, безпека при користуванні електроприладами, особиста безпека дитини, стенди з екології та куточки природи і погоди) або освоїти яку-небудь навичку (куточки чергових допоможуть навчитися нести відповідальність і допомагати, а куточки погоди - бути більш уважними до природи, навчитися спостерігати і запам'ятовувати). Стенди для чергових зазвичай мають кишеньки, куди діти можуть вставляти свої імена або фотографії, відчуваючи таким чином, що на них покладається відповідальність за певну справу, а куточок природи має стрілочки і кишеньки, за допомогою яких можна зафіксувати свої спостереження за погодою. В основному всі ці стенди мають зрозумілі з першого погляду ілюстрації і дуже  полегшують роботу вихователя.

Стенди-виставки - це і стенди для ліплення з поличками (гірки для пластиліну, підставки під поробки), і стенди для малюнків (у тому числі й коробки для малюнків, і стенди для малюнкив з прищіпками або тримачі для малюнків на магнітах), і стенд "Український куточок", на якому можна розташувати ляльок в національному одязі, посуд та інше приладдя, и полички для книг "Наші улюблені книжки".

Назва "стенди-прикраси" говорить сама за себе: тут і пластикова емблема дитячого садка, і різні пластикові аплікації на сходові прольоти та інше.

 карта животных Украины для детей в детский сад
Стенд "Тварини України"

Всі стенди нашого виробництва відрізняються високою якістю, починаючи з виготовлення макета і закінчуючи упаковкою посилки. Для виготовлення стендів ми використовуємо пластик ПВХ 3 мм для основи і прозорий пластик 1 мм для кишень, а також інші допоміжні матеріали: двосторонній скотч, фанеру, акрилове оргскло, двп і ін. Також ми докладаємо кріплення до стендів.

Текст на стендах - виключно державною мовою. Також ми можемо розробити для Вас безкоштовно стенд необхідної Вам тематики, розробка макета - в подарунок.

Доставка по Україні в будь-який населений пункт (Укрпошта, Нова Пошта). Варіанти оплати: при отриманні, безготівковий розрахунок, через казначейство.

Оформити замовлення можна додавши необхідний товар у кошик, через вайбер або через чат на сайті, за безкоштовним телефоном 0-800-405-625.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Режим роботи

 

Visa logo MasterCard logo