Стенди державна символіка України

Сортування:
orderby
Кількість:
Карта України англійською мовою №758
Детальна карта України англійською мовою з символікою фігурна
Тризуб з прапорами №537
Пластиковий герб України з прапорами 90х47 см
Стенд Карта України англійською №1633
Фігурна карта України на англійській мові 120х83 см
Патріотичний куточок №1869
Стенд символіка України 60х45 см
Банер "Слава Україні" №R036
Патріотична фотозона, стенд патріотичного виховання 210х100 см
Стрічка "Державна символіка" стенд №363
Державна символіка України у вигляді стрічки
 Стенд Моя країна - Україна з символікою України
Найпопулярніший
стенд з символікою України
для дитячого садка
і молодших класів

Стенди з символікою України - один з обов'язкових атрибутів в оформленні школи та дитячого садка. Це цілком обґрунтовано, адже патріотизм населення - одна з негласних основ державності. Знання символіки своєї малої і великої Батьківщини - важливий аспект морально-патріотичного виховання. Патріотичним людям, як правило, притаманні такі якості, як честь, відданість, почуття відповідальності за свої вчинки, висока Духовність особистості і прагнення зробити все можливе, щоб зберегти культурну самобутність свого народу. Починаючи прищеплювати почуття патріотизму дітям з раннього віку, з більшою ймовірністю можна розраховувати на їх турботу про процвітання рідної країни в майбутньому.

На допомогу викладачам нашими дизайнерами і методистами був розроблений цілий ряд стендів з символікою. Розглянемо їх окремо.

Державна символіка України. Сюди входять різноманітні стенди і плакати з описом герба і Прапора України, Державного гімну і Конституції. Стенди різноманітні за дизайном, наповненням і розмірами.

Стенди з символікою свого рідного міста, району, села представлені як в комплектах з державною символікою України, так і самостійними товарами. Як правило, вони включають герб і прапор, іноді - карту області (або району - за бажанням). У нашому асортименті - варіанти стендів для будь-якого куточка України. Більш детальну інформацію ви можете уточнити у менеджера.

Портрет Президента України представлений так само як окремий товар для покупки. При необхідності, ми можемо додати портрет президента на будь-який інший стенд.

Народні символи України - стенди з описом, малюнками або фотографіями характерних для нашого народу елементів оформлення, найулюбленіших рослин і тварин, книг і людей, що стали для нашої країни також національними символами.

Виготовлення гербів. На нашому сайті Ви можете замовити герб України або будь-який інший герб, наприклад, герб області, герб району або ваш родовий герб. Ціни на герби залежать від зовнішнього вигляду і використовуваних матеріалів, але усі вони - якісні, незалежно від того, економ-категорії цей герб чи елітного класу.

Прапори, стяги, знамена Ви також можете купити у цій категорії. На сайті представлені прапори різних розмірів. Ви можете замовити прапор з логотипом, гербом, з своїм зображенням. Можна купити прапорець на стіл та прапор Вашої футбольної команди, наприклад.

Для дитячих садків дуже популярні комбіновані стенди з державною  і національною символікою України, доповнені віршами про Батьківщину.

Наша продукція - якісна. Також ми забезпечуємо якісну упаковку для транспортування - ця послуга безкоштовна.

Доставка по Україні в будь-який населений пункт (Укрпошта, Нова Пошта).
Варіанти оплати: при отриманні посилки у відділенні пошти( післяплата), безготівковий розрахунок, через казначейство.
Оформити замовлення можна на сайті, додавши товар у кошик, по вайберу, через чат на сайті або за телефоном 0-800-405-625. Усі дзвінки безкоштовні!

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Режим роботи

 

Visa logo MasterCard logo